Pohony dveří Entrmatic jsou vyvinuty k zajištění pohodlí uživatelů využívajících výhody automatických dveří. Slouží k instalaci uvnitř budov, kde se hodí prakticky ke všem typům externích i interních křídlových dveří. Tyto pohony lze najít u široké škály aplikací od vstupů pro tělesně postižené v soukromých domech až po velmi frekventovaný provoz v obchodech. Dveře s automatickým pohonem jsou navrženy tak, aby zaručovaly nepřetržitý provoz, vysoký stupeň bezpečnosti a maximální životnost. Systém se automaticky přizpůsobuje vlivům běžných výkyvů povětrnostních podmínek a menším změnám tření způsobeným například prachem a nečistotami.

K zajištění úniku v nouzových situacích se dveřní sada otevírá i manuálně.

 

EM SW EMO

Elektrický pohon požárních dveří do hmotnosti max. 210 kg.
Nejprodávanější varianta automatizace dveří pro zvýšení komfortu použitelná v mnoha aplikacích např. pečovatelské domy, nemocnice, kanceláře, chráněné dílny, bytové domy pro hendikepované, byty apod. V případě volitelné el. zálohy pomocí zabudovaných akumulátorů ho lze použít také pro automatizované otevírání a zavírání ventilačních dveří, oken apod.

 


 

EM SW

Elektrický pohon požárních dveří do hmotnosti max. 250 kg. Používá se pro automatizaci interiérových dveří pro zvýšení komfortu a je použitelný v mnoha aplikacích např. pečovatelské domy, nemocnice, kanceláře, chráněné dílny, bytové domy pro hendikepované, byty apod.

Použité ramínko výrazně ovlivňuje maximální úhel otevření dveří i maximální hmotnost použitých dveří!

 

Periferie

Automatické dveřní pohony Entrmatic lze dále kombinovat s další elektronikou jako jsou čidla pohybu apod.

S výběrem vhodné kombinace rádi poradíme, neváhejte nás kontaktovat.